Час проведення : щовівторка з 19:20 год до 21:20 год.

Учасники : гравці будь-якого рівня майстерності та члени ЛОФС.

Ціна участі : 150 грн.

Правила гри :

1. Щовівторка зареєструватися на турнір у групі Viber або за телефоном +380988351552 до 18:30.
  2. Кожному гравцю присвоюється певна категорія згідно рівня майстерності, відповідно до якої визначається фора на кожному з турнірів Handicap.

4.Система проведення турніру (в залежності від кількості учасників):

4.1. Кругова система: кожен гравець проводить один матч з кожним зі своїх суперників на турнірі. Переможець визначається за кількістю виграних матчів. При однаковій кількості виграних матчів у двох учасників переможець визначається за результатом особистої зустрічі. При однаковій кількості виграних матчів більше, ніж у двох гравців, переможець визначається за різницею виграних та програних геймів між ними. При однаковій кількості виграних та програних геймів, переможець визначається за різницею виграних та програних очок між ними. Якщо це не дозволяє визначити переможця, то враховуються різниця геймів у іграх зі всіма учасниками, потім різниця виграних та програних очок. Якщо і після цього неможливо визначити переможця, гравці, які набрали однакову кількість виграних матчів, геймів, очок та програних очок, визначають свої місця в змаганнях жеребкуванням між собою).

4.2. Комбінована система: на початковому етапі турніру учасники розділяються на декілька груп (в залежності від кількості учасників) та грають у групах за круговою системою. Розподіл відбувається від професіоналів до аматорів почергово по 1 учаснику в кожну групу. Наступні етапи турніру продовжуються за олімпійською системою (система проведення турніру, при якій гравці, які програли мають можливість брати участь у втішних турнірах, з гравцями, які вибули у відповідних кругах, до визначення всіх місць в турнірі.

5.Для призначення категорії рівня майстерності гравців (PRO, М1, М2, М3, Lady, Lady 2) початково використовується рейтинг Lviv Squash League.

5.1. Якщо у гравця відсутній рейтинг “Lviv Squash League”, організатори беруть до уваги результати будь-якого турнір даного гравця.

5.2. Якщо у гравця відсутній рейтинг ”Lviv Squash League”, та відсутні результати ігор на будь-якому турнірі, гравець повинен зіграти кваліфікаційний гейм з будь-яким гравцем турніру.

5.3. Після першої участі на турнірі “Handicap” за гравцем закріплюється дана категорія рівня майстерності, до моменту поки гравець не займе 1-3 місце  3 турніри поспіль. Після цього, гравець переходить у вищу категорію, у якій зобов’язаний грати до моменту зайняття 1-3 місця і переходу у вищу категорію, або поки не відбудеться пункт 5.5.

5.4. Для переходу гравця М1 у вищу категорію, необхідно тричі здобути перемогу у будь-якого гравця категорії PRO в основній сітці.

5.5. За бажанням гравця можливий перехід до вищої категорії з дозволу організаторів, з огляду кількості гравців та їх рівня майстерності.

5.6. Гравець опускається у нижчу категорію, лише при зайнятті останнього місця три турніри поспіль при кількості гравців не менше, як 8 учасників.

5.7. Організатори залишають за собою право виконувати посів згідно рівня майстерності та/або змінювати його на свій розсуд.

Призи: щомісячно за підсумками рейтингу гравці отримують гроші сертифікати: