Історія виникнення сквошу сягає 19 століття, в Україні же існує він не так давно, близько 15 років. Існує вельми цікава версія походження гри. Подейкують, що у британській елітній школі, теніс був обов’язковим предметом у шкільній програмі. Але, оскільки, площ для гри в теніс було небагато, юнаки в часі очікування відпрацьовували свої навички, використовуючи для цього стіну. Згодом, така звичка перетворилася на професійну спортивну гру.

То ж що таке сквош? – доволі часто його путають з тенісом. Це має підстави, враховуючи історію виникнення гри, проте це не те ж саме, що теніс. З кожним роком популярність сквошу зростає у цілому світі, й Україні зокрема.

Сквош має свої незаперечні переваги. Це динамічне, азартне змагання, перш за все. Проте, якщо вам до вподоби проводити час наодинці- теж не проблема, може і самому відпрацьовувати навики гри. Сквош має гарний вплив на тіло, розвиває його гнучкість, робить спритним та витривалим, задіює майже усі мязи, дає значні аеробні навантаження. Це чудовий спосіб для надто зайнятих людей, переключити хід мислення, адже тут необхідні і фізичні навантаження і кмітливість і зосередженість. Свого роду, добрий тренажер для нервової системи, і впливає як антидепресант.

Незамінним способом є для жінок, які бажають схуднути, сквош входить у трійку видів спорту по енергозатратності, поступаючись лише верховій їзді та хокею. За одне заняття можна спалити понад півтори тисячі калорій. Часто люди приходять у сквош саме задля схуднення, а залишаються уже надовго, і починають любити цей спорт.

Чи має сквош вікові обмеження? – немає, від дитячого віку, відколи дитина спроможна тримати ракетку і до аналогічно до старшого покоління.

Дехто вважає сквош дорогим видом спорту, і це справді було так якийсь час, та зараз є багато майданчиків, облаштованих для гри, більшість спортивних клубів їх має. Більше того, винаймати їх можна на компанію, чи на пару, що обійдеться значно дешевше. На початок, можна скористатися спорядженням напрокат. Тож, на даний момент, сквош є доволі доступним видом спорту для більшості людей, а також приносить масу задоволення та користі.

 © 2017-2018 Squash Center Lviv | Працюємо для Вас! by #CreativeSMM