Командний турнір – турнір у якому грають учасники різних рівнів лише у своїй категорії. Грають та заробляють очки всі – виграє команда.
Дата проведення – 27 жовтня 2018 року.
Місце проведення – Squash Fit Center, м. Львів, вул. Щирецька 36.
Умови участі:
1) Склад команди – 4 учасника, розподілені по рівнях (деталі читайте у дискусії).
2) Кожна команда повинна мати свою назву та капітана.
3) З чотирьох учасників вибраний капітан подає заявку за посиланням https://squashcenter.com.ua/reiestratsiia-na-turnir/
4) Участь у турнірі – 2000 грн з команди, яка оплачується на картку ПриватБанку 5168 7573 3464 4079 Бессарабов В. А. (в примітках вказується назва команди) або на рецепції клубу Squash Fit Center. Оплата здійснюється після подання заявки на участь.
5) Час подання заявок до 24 жовтня.

6) З положенням турніру можна ознайомитись тут https://squashcenter.com.ua/polozhennia-turniru/

Головний суддя турніру – Крехтюк Ігор +380975218371

На цьому турнірі прийняти участь можуть гравці різного рівня. Найкраща можливість для початківців та любителів обіграти більш сильних суперників і супер тренування для досвідчених гравців,так як їм необхідно викладатись на всі 100%.
Учасники поділяються на категорії:
Еліт, М1, М2, М3, Леді.
Розмір фори
Леді проти М3- 6:0, М2- 7:0, М1- 8:0, Еліт -9:0
М3 проти М2 6:0, М1-7:0, Еліт-8:0
М2 проти М1 6:0, Еліт 7:0
М1 проти Еліт 6:0.

На цьому сквош таймі можуть прийняти участь гравці різного рівня.
Вартість -100 грн.
Реєстрація тут або у мобільному додатку Reservise.

Львівська сквош ліга – це принципово новий формат проведення змагань зі сквошу у Львові. В ній приймають участь спортсмени будь-якого віку і рівня майстерності (професіонали, любителі, початківці).

Всі бажаючі, в залежності від їх рівня гри, будуть поділені на дивізіони по 6 чоловік. Гравець дивізіону гратиме лише з гравцями свого дивізіону. Але матчі відбуватимуться не в певний день, як це зазвичай відбувається на турнірах, а за домовленістю між гравцями в зручний для них час. На це дається чотири календарні тижні. Після чого будуть визначені переможці дивізіонів, проведена ротація гравців між дивізіонами, ну і звісно відбудеться нагородження.

Деталі за посиланням http://www.squash-liga.com.ua/