Всі клубні сквош карти включають в себе пакет послуг якими може скористатись власник абонементу в Squashfit Center.

1. Кожена клубна сквош карта  включає в себе певну кількість передоплачених оренд корту по 40 хв. Кількість оренд залежить від абонементу і буде вказана нижче.
2. Кожена клубна сквош карта включає в себе певну кількість відвідувань тренажерного залу в будь-який день і будь-який час.
3. Кожена клубна сквош карта включає в себе певну кількість відвідувань трнажерного залу до та після гри для власників абонементу.
4. Кожена клубна сквош карта включає в себе певну кількість відвідувань групового заняття “Сквош прокачка”. “Сквош прокачка” – це групові заняття з фізичної підготовки , які націлені на покращення вашої координації, спритності, витривалості та статико-динамічних якостей (за наявності зібраної групи або попереднього бронювання послуги).
5. Кожена клубна сквош карта включає в себе певну кількість оренд маленького рушника.
6. Клубна сквош карта вважаєтося використаним за умови використання основної послуги “Оренда сквош корту” або при закінченні терміну дії. Додаткові послуги , які були не використані на час закінчення абонементу – не підлягають використанню або відшкодуванню.

Клубна сквош карта ТОП/ДРАЙВ 10 ТОП/ДРАЙВ 20 ТОП/ДРАЙВ 30 ТОП/ДРАЙВ 40 NON-STOP 60
Кількість оренд корту 10 20 30 40 60
Кількість відвідувань тренажерного залу 1 2 3 4 10
Кількість відвідувань тренажерного залу до/після сквошу 10 20 30 40 60
Кількість відвідувань “Сквош прокачки” 1 2 3 4 6
Кількість оренд рушника 10 20 30 40 60

Придбати клубну сквош карту ви можете в нашому чат боті у вайбер!