ПРАВИЛА КЛУБУ

 1. Вхід в SquashFit Center без попередньої реєстрації чи без клубної карти заборонений.
 2. Реєстрація відвідувача передбачає заповнення анкети з особистими даними та обов’язковою фотографією на рецепції клубу.
 3. Наявність клубної карти засвідчує, що клієнт ознайомлений з правилами клубу і погоджується їх дотримувати.
 4. Надання послуг здійснюється відповідно до бронювань. За часовими рамками тренувань клієнти слідкують самостійно.
 5. Клубна карта є власністю клієнта, передавати її чи входити по чужій карті заборонено.
 6. Перенесення чи відміна бронювання можлива лиже за 24 години до часу бронювання.
 7. Вхід на корт або у тренажерний зал дозволяється лише у змінному взутті та спортивному одязі, вразі його відсутності клієнту може бути відмовлено у наданні послуг чи стягнуто штраф за забруднення приміщення.
 8. Абонемент на сквош є персональною привілегією клієнта, який є членом ЛОФС. Клієнт, який займається на корті по абонементу учасника ЛОФС моє мати активний статус члена ЛОФС або сплачену разову оплату.
 9. При від’ємному балансі, клієнту може бути відмовлено у наданні послуг до моменту поповнення рахунку.
 10. За зіпсований інвентар з клієнта може бути стягнутий штраф.
 11. Усі вказані дані в анкеті, при оформлені карти, повинні бути достовірними , клієнт, за вимоги, повинен надати документ, що посвідчує особу.
 12. Клієнт несе особисту відповідальність за стан свого здоров’я. У разі отримання травм клієнтом, ГО ФСУ у Львівській області не несе відповідальності за стан здоров’я клієнта.
 13. SquashFit Center – приватний клуб, який залишає за собою право відмовити у наданні послуг з подальшою відмовою в оформленні клубної карти чи перебуванні на території клубу осіб, які на розгляд адміністрації можуть завдати шкоду атмосфері, порядку або діяльності клубу.

СКВОШ ТАЙМ / ГЕНДІКАП

 1. Щовівторка та щоп’ятниці з 19:00 год по 21:00 год проходять турніри Гендікап та Сквош тайм.
 2. Резервування місця на турнірі є обов’язковим у програмі Reservise.com або за тел. +380673123301.
 3. Ціна участі у турнірі Гендікап – 150 грн, Сквош тайм – 150 грн.
 4. Без бронювання місця, або участь по факту – ціна 150 грн.
 5. На турнір бронюється три корти, якщо о 12:00 год у день турніру кількість учасників становить менше дванадцяти, бронювання одного корту знімається.
 6. Після 21:00 год для учасників турніру діють стандартні тарифи клубу, виключенням є лише ігри, які були заплановані турніром, але в силу часових рамок не були зіграні. В такому випадку, при наявності вільних кортів, гравці можуть дограти гру після 21:00 год за рахунок турніру.
 7. Клуб забезпечує турнір лише м’ячами, оренда іншого обладнання – за додаткову плату та відповідно до часу.

УМОВИ СКАСУВАННЯ БРОНЮВАННЯ

У разі бажання скасувати або перенести заброньовані Вами години оренди кортів, Вам необхідно не менше , ніж за 24 години до початку заброньованого часу відмінити бронювання online або повідомити про це представника рецепції закладу зателефонувавши +380673123301. У такому випадку, оплата не проводиться. У випадку, коли Ви скасували або перенесли заброньовані години оренди менше, ніж за 24 години до початку заброньованого часу, заброньований час вважається використаним і оплата проводиться з вашого рахунку чи абонементу. У випадку, коли на момент резервування до часу її використання менше ніж 24 години, Ви маєте можливість протягом однієї години відмінити або перенести заброньований час. Винятком є лише той випадок, якщо після Вашої відміни чи переносу, бронювання було викуплено іншим клієнтом. В такому випадку кошти не будуть зняті з вашого рахунку.

Приклад договору про надання спортивно-оздоровчих послуг