ПРАВИЛА КЛУБУ

 1. Вхід в SquashFit Center без попередньої реєстрації чи без клубної карти заборонений.
 2. Реєстрація в клубі засвідчує, що клієнт ознайомлений з правилами клубу і погоджується їх дотримуватися. Обов’язковим є надання П.І.Б, номера телефону та персонального фото для ідентифікації клієнта.
 3. Надання послуг здійснюється відповідно до бронювань.
 4. Клубна карта ( членство у ЛОФС) є власністю клієнта , яка активовується на місяць , передавати її чи входити по чужій карті заборонено.
 5. Перенесення чи відміна бронювання можлива лиже за 24 години до часу бронювання.
 6. Вхід на корт або у тренажерний зал дозволяється лише у змінному взутті та спортивному одязі, вразі його відсутності клієнту може бути відмовлено у наданні послуг чи стягнуто штраф за забруднення приміщення.
 7. Абонемент на сквош є персональною привілегією клієнта , який має активний статус члена ЛОФС. Клієнт, який займається на корті по абонементу учасника ЛОФС має мати активну клубну карту або сплачену разову оплату.
 8. При від’ємному балансі, клієнту може бути відмовлено у наданні послуг до моменту поповнення рахунку.
 9. За зіпсований інвентар з клієнта може бути стягнутий штраф.
 10. Усі вказані дані в анкеті, при оформлені карти, повинні бути достовірними , клієнт, за вимоги, повинен надати документ, що посвідчує особу.
 11. Клієнт несе особисту відповідальність за стан свого здоров’я. У разі отримання травм клієнтом, ГО ФСУ у Львівській області не несе відповідальності за стан здоров’я клієнта.
 12. SquashFit Center – приватний клуб, який залишає за собою право відмовити у наданні послуг з подальшою відмовою в оформленні клубної карти чи перебуванні на території клубу осіб, які на розгляд адміністрації можуть завдати шкоду атмосфері, порядку або діяльності клубу.

УМОВИ СКАСУВАННЯ БРОНЮВАННЯ

У разі бажання скасувати або перенести заброньовані Вами години оренди кортів, Вам необхідно не менше , ніж за 24 години до початку заброньованого часу відмінити бронювання online або повідомити про це представника рецепції закладу зателефонувавши +380673123301. У такому випадку, оплата не проводиться. У випадку, коли Ви скасували або перенесли заброньовані години оренди менше, ніж за 24 години до початку заброньованого часу, заброньований час вважається використаним і оплата проводиться з вашого рахунку чи абонементу. У випадку, коли на момент резервування до часу її використання менше ніж 24 години, Ви маєте можливість протягом однієї години відмінити або перенести заброньований час. Винятком є лише той випадок, якщо після Вашої відміни чи переносу, бронювання було викуплено іншим клієнтом. В такому випадку кошти не будуть зняті з вашого рахунку.

Приклад договору про надання спортивно-оздоровчих послуг