ПРАВИЛА КЛУБУ

 1. Вхід в SquashFit Center без попередньої реєстрації чи без клубної карти заборонений.
 2. Реєстрація в клубі засвідчує, що клієнт ознайомлений з правилами клубу і погоджується їх дотримуватися. Обов’язковим є надання П.І.Б, номера телефону та персонального фото для ідентифікації клієнта.
 3. Надання послуг здійснюється відповідно до бронювань.
 4. Клубна карта ( членство у ЛОФС) є власністю клієнта , яка активовується на місяць , передавати її чи входити по чужій карті заборонено.
 5. Перенесення чи відміна бронювання можлива лиже за 24 години до часу бронювання.
 6. Вхід на корт або у тренажерний зал дозволяється лише у змінному взутті та спортивному одязі, вразі його відсутності клієнту може бути відмовлено у наданні послуг чи стягнуто штраф за забруднення приміщення.
 7. Абонемент на сквош є персональною привілегією клієнта , який має активну клубну карту(активне членство ЛОФС). 
 8. При від’ємному балансі, клієнту може бути відмовлено у наданні послуг до моменту погашення богру.
 9. За зіпсований інвентар з клієнта може бути стягнутий штраф.
 10. Усі вказані дані в анкеті, при оформлені карти, повинні бути достовірними , клієнт, за вимоги, маэ мати можливість надати документ, що пітверджує особу.
 11. Клієнт несе особисту відповідальність за стан свого здоров’я. У разі отримання травм клієнтом, ГО ЛОФС, SquashFit Center не несе відповідальності за стан здоров’я клієнта.
 12. SquashFit Center – приватний клуб, який залишає за собою право відмовити у наданні послуг з подальшою відмовою в оформленні клубної карти чи перебуванні на території клубу осіб, які на розгляд адміністрації можуть завдати шкоду атмосфері, порядку або діяльності клубу.

УМОВИ СКАСУВАННЯ БРОНЮВАННЯ

У разі бажання скасувати або перенести заброньовані Вами години оренди кортів, Вам необхідно не менше , ніж за 24 години до початку заброньованого часу відмінити бронювання online або повідомити про це представника рецепції закладу зателефонувавши +380673123301. У такому випадку, оплата не проводиться. У випадку, коли Ви скасували або перенесли заброньовані години оренди менше, ніж за 24 години до початку заброньованого часу, заброньований час вважається використаним і оплата проводиться з вашого рахунку чи абонементу. У випадку, коли на момент резервування до часу її використання менше ніж 24 години, Ви маєте можливість протягом однієї години відмінити або перенести заброньований час. Винятком є лише той випадок, якщо після Вашої відміни чи переносу, бронювання було викуплено іншим клієнтом. В такому випадку кошти не будуть зняті з вашого рахунку.

Договір публічної оферти